Need veebisaidid toetust ja on moeldud koigile, kes teevad muusikat arvuti abil VST instrumendid ja muud VST pluginad igal muusikaline žanr.

Kui olete selle saidi juurde joudnud, olete kindlasti üks neist, kes luua oma arvutis muusikat. See sait on moeldud teile, leiad palju huvitavaid linke, saate alla laadida ja proovida erinevaid pistikprogramme voi vaadata välja arendaja sait, mis pakub palju selle pluginaid tasuta.

Parim voimalus töötleda, luua, segada voi redigeerida ja korraldada muusikat arvutis on DAW - Digital Audio Workstations, muusikaprogramm ja saate ühendada mis tahes muu riistvara voi tarkvara, mis muudab teie arvuti miniatuursed kodus salvestusstuudio.

Tuntumate virtuaalmuusika stuudiod on FL-stuudio Image-Line'ist voi Steinbergi arendaja, virtuaalne Cubase muusikastuudio. VST pluginad toetavad ka Abletoni samast nimest. Cakewalki sonar on rohkem keskendunud midi helide toetamisele, kuid toetavad DirectX-i pluginaid pluginate asemel ja voimet kirjutada toonid otse tulemustabelile, nagu ka teistes sarnaste omadustega virtuaalses audiostudias, mis sobib heliliinide loomiseks, proovide votmiseks ja toetades midi panku, saate salvestada helinaid klaverirullile.
Kui soovite lisada oma muusikat realistlike instrumentide helisid, saate valida pohiliselt midi helipankade, virtuaalsete instrumentide voi näidiste hulgast. Igal neist valikutest on oma plusse ja miinuseid. Moned virtuaalsed vahendid, mis pohinevad midi andmebaasidel ja nende usaldusväärsusel, ületavad lisandmooduleid, mis on praktilisemad ja kättesaadavamad. Proovivotuseadmed koosnevad reaalsetest heliproovidest, heli voib olla usutavam, kuid selline VST-instrument on mahukas. Koik DAW-seadmed toetavad midi liidest, sealhulgas tegeliku seadme, näiteks midi klaviatuuri, ühendamist.

VST (Virtual Studio Technology) tehnoloogia voimaldab tarkvara (Vst plugin), mis toodab heli voi efekti, sujuvalt muusika seadmega (DAW). See töötleb heli vastavalt kasutaja noudmistele ja saadab selle arvuti heliseadme kaudu kolaritele. Individuaalsed helid (välja arvatud juhul, kui need on eelnevalt loodud heli silmused) on voimalik käsitseda klaveril voi märkel soltuvalt sellest, mida DAW toetab. Vstil on erinevad seaded ja eelseaded, koik soltub tootja tüübist, originaalsusest ja hindadest.
Plugina VST pistikprogrammi suurus on tavaliselt umbes mone megabaiti, mistottu on lihtne paigaldada, sageli dll raamatukogu, mis on salvestatud eelnevalt valitud kausta, mis on valitud ja märgistatud virtuaalheli stuudio kasutajaliidesesse. Koiki VST pluginaid tuleks seejärel selles kaustas salvestada, et DAW-seadmetes lihtsamini töötada.

Me saame tööriistad jagada kahte kategooriasse. Esimesed on generaator - instrumendid, mis simuleerivad reaalsete tööriistade helisid voi süntesaatorit erinevate voimalike (kuid sona otseses mottes voimatute) helide valikuga, nagu erinevad müra, loodusest teadaolevad helid, masina helid voi analoogsüntesaatorite klassikalised helid. Teised sisendid loovad efekte, mis matkivad ja simuleerivad keskkonda, kus toonid asuvad, kujundavad nende sügavust, laiust, pehmust voi peegeldust. Need on mojud nagu reverb, viivitus, koor, voimendaja jne. On ka mojusid, mis on loodud kitarri helide, esivahendite, voimendite voi jalgpedaalide loomiseks. Valik on suur žanr (crunch, rock, metal, punk, jazz, jne), samuti virtuaalse aparatuuri (kombo, kolarid jne) voi tootja (Marshall, Peavey, Yamaha jne) seadmed.
Tuleb lisada, et moned pistikprogrammid on universaalsed, sisaldavad nii vahendit kui ka efekti.

But what you will need is patience, ideas, effort and time, but believe that if you lack enough creative imagination and musical hearing, it is quite hard, if not impossible, because even in the most exhilarating musical styles you need to be able to penetrate into what you actually created and to judge if it's good enough to make it even better.Kuid see, mida te vajate, on kannatlikkus, ideed, pingutus ja aeg, kuid usu, et kui teil puudub piisavalt loov kujutlusvoime ja muusikaline kuulmine, on see üsna raske, kui mitte voimatu, sest isegi koige innustavamates muusikalistes stiilides peate olema tungida sisse, mida olete loonud, kui see on hea, et see veelgi paremaks muuta.

onne

autor

Selle saidi tolkis Google Translate. Vabandame vigade ja puuduste pärast. Aitäh.