Šios svetaines palaiko ir yra skirtos visiems, kas daro muziką kompiuteryje naudojant VST instrumentus ir kitus VST iskiepius kiekviename muzikos žanre.

Jei atejote i šią svetainę, jus tikrai esate vienas iš tu, kurie muziką kuria kompiuteryje arba bando tai padaryti. Ši svetaine yra sukurta jums, galite rasti daug idomiu nuorodu, galite atsisiusti ir išbandyti ivairius papildinius arba apsilankyti kurejo svetaineje, kuri siulo daugybę jos papildiniu nemokamai.

Geriausias budas apdoroti, kurti, sumaišyti ar redaguoti ir tvarkyti muziką kompiuteryje yra „DAW - Digital Audio Workstations“, muzikos programine iranga ir galite prijungti bet kokią kitą aparaturą ar programinę irangą, kurią reikia sukurti iš kompiuterio mažame namu irašu iraše studija.

Tarp žinomiausiu virtualios muzikos studiju yra „FL Studio“ iš „Image-Line“ arba „Steinberg“ kurejas, virtuali „Cubase“ muzikos studija. „VST“ papildiniai taip pat palaiko „Ableton“ iš to paties pavadinimo. „Sonic“ iš „Cakewalk“ daugiau demesio skiria „midi“ garsu palaikymui, bet „DirectX“ priedu palaikymui vietoj papildiniu ir galimybei rašyti tonus tiesiai i rezultatu suvestinę, kaip ir kitoje „Reason“ virtualioje audiostudijoje su panašiomis funkcijomis, tinkančiomis kurti garso kilpas, meginius ir palaikydami „midi“ bankus, galite irašyti tonus fortepijoniniame ritinyje.
Jei norite prideti muziką prie realiu instrumentu garsu, galite pasirinkti iš esmes midi garso banku, virtualiu instrumentu ar meginius. Kiekviena iš šiu galimybiu turi savo privalumus ir trukumus. Kai kurie virtualus instrumentai, pagristi midi duomenu bazemis ir ju patikimumu, iveikia praktiškesnius ir prieinamesnius papildinius. Meginiu emimo priemones susideda iš realiu garso meginiu, garsas gali buti patikimesnis, tačiau toks VST instrumentas yra dideliu. Visi DAW irenginiai palaiko midi sąsają, iskaitant faktinio irenginio, pvz., Midi klaviaturos, prijungimą.

„VST“ („Virtual Studio Technology“) technologija leidžia programinei irangai („Vst plugin“), kuri gamina garsą ar efektą, sklandžiai bendrauti su muzikos irenginiu (DAW), o toliau apdoroja garsą pagal vartotojo reikalavimus ir siunčia ją per kompiuterio garso irengini i garsiakalbius. Individualus garsai (nebent jie yra iš anksto sukurti garso kilpos) gali buti tvarkomi fortepijonu arba žymejimu, priklausomai nuo to, ką palaiko DAW. Vst turi skirtingus nustatymus ir nustatymus, viskas priklauso nuo gamintojo tipo ir originalumo.
Velikost pluginu je zpravidla o několik megabajtů, takže je snadná instalace, často knihovna dll uložená ve vybrané složce, vybraná a označená ve virtuálním uživatelském rozhraní zvukového studia. Pak by měly být všechny VST pluginy uloženy v této složce, aby bylo jednodušší pracovat s DAW zařízeními.

Mes galime padalinti irankius i dvi kategorijas. Pirmasis yra garso generatoriai - instrumentai - realiu irankiu garsu imitavimas arba sintezatorius, pasirinkus ivairius galimus (bet tiesiog neimanomus) garsus, pavyzdžiui, skirtingą triukšmą, garsus, žinomus iš gamtos, mašinu garsus arba klasikinius analoginiu sintezatoriu garsus. Kitos ivestys sukuria efektus, kurie imituoja ir imituoja aplinką, kurioje girdimi tonai, formuoja ju gyli, ploti, minkštumą ar atspindi. Tai yra efektai, tokie kaip reverb, delay, chorus, enhancer ir kt. Taip pat yra efektai, skirti gitaros garsams, priekiniams stiprintuvams, stiprintuvams ar pedu pedalams sukurti. Pasirinkimas yra didelis žanras (crunch, rock, metal, punk, jazz, ir kt.), Taip pat virtualiu aparatu (kombinuotu, garsiakalbiu ir kt.) ar gamintojo (Maršalo, Peavey, Yamaha ir kt.) Iranga.
Reikia pridurti, kad kai kurie papildiniai yra universalus, juose yra ir instrumentas, ir efektas.

Tačiau jums reikes kantrybes, ideju, pastangu ir laiko, bet manau, kad jei neturite pakankamai kurybines vaizduotes ir muzikinio klausos, tai gana sunku, o ne neimanoma, nes net ir pačiu ikvepiančiuose muzikos stiliu Jus turite sugebeti isiskverbti i tai, ką iš tikruju sukurete, ir nuspręsti, ar jis yra pakankamai geras, kad ji dar geriau padarytu.

Sekmes

autorius


Ši svetaine buvo išversta i „Google“ vertimą. Atsiprašome už klaidas ir neatitikimus. Ačiu.