این وب سایت ها پشتیبانی می شوند و برای هر کسی که با استفاده از ابزار VST و دیگر پلاگین های VST در هر سبک موسیقی می سازد، موسیقی را بر روی کامپیوتر طراحی می کند.

اگر به این سایت آمده اید، مطمئنا یکی از کسانی هستید که موسیقی را بر روی کامپیوتر ایجاد می کنید یا سعی می کنید آن را انجام دهید. این سایت برای شما طراحی شده است، شما می توانید تعداد زیادی از لینک های جالب پیدا کنید، شما می توانید از پلاگین های مختلف دانلود کنید و سعی کنید و یا سایت توسعه دهنده که بسیاری از پلاگین های خود را به صورت رایگان ارائه می دهد را بررسی کنید.

بهترین گزینه برای پردازش، ایجاد، ترکیب کردن یا ویرایش و ترتیب موزیک در رایانه، DAW - Workstation های صوتی دیجیتال، یک نرم افزار موسیقی است و شما می توانید هر سخت افزار یا نرم افزار دیگری که نیاز دارید از رایانه خود در یک ضبط خانه کوچک ایجاد کنید استودیو

معروف ترین استودیوی موسیقی مجازی FL STUDIO از IMAGE-LINE است و STEINBERG استودیوی موسیقی CUBASE است. پلاگین های VST نیز از نرم افزار ABLETON از همان نام شرکت پشتیبانی می کنند. SONAR از CAKEWALK بیشتر در حمایت از صداهای MIDI متمرکز است، اما با پلاگین DirectX به جای پلاگین VST، و با توانایی نوشتن تنها به طور مستقیم در یادداشت ها. به طور مشابه، در یک استودیوی مجازی REASON که مناسب برای ایجاد حلقه های صوتی، نمونه برداری و پشتیبانی از بانک های MIDI می باشد، می توانید لحن هایی را در نقش پیانو ضبط کنید.

برای اضافه کردن صداهای موسیقی به موسیقی خود، می توانید از صدای اصلی، دستگاه های مجازی یا نمونه های مختلفی که می خواهید استفاده کنید. هر یک از این گزینه ها دارای مزایا و معایب است. برخی از ابزارهای مجازی بر پایه پایگاه داده های MIDI و اعتبار آن ها بر روی پلاگین هایی که عملی تر و قابل دسترس هستند را حل می کند. ابزارهای نمونه گیری شامل نمونه های صوتی واقعی، صدا ممکن است بیشتر قابل اعتماد باشد، اما چنین ابزار VST بیشتر اطلاعات است. تمام دستگاه های DAW از رابط MIDI پشتیبانی می کنند، از جمله اتصال یک دستگاه واقعی مانند یک صفحه کلید MIDI.

تکنولوژی VST (Virtual Studio Technology) اجازه می دهد تا نرم افزاری (Vst plugin) ایجاد صدا یا اثر برای برقراری ارتباط بدون درز با دستگاه موسیقی (DAW). این فرایند صوتی را با توجه به نیازهای کاربر پردازش می کند و از طریق دستگاه صوتی رایانه به بلندگوها ارسال می کند. برای صداهای فردی (مگر اینکه آنها از حلقه های صوتی پیش ساخته شده) می توانند در یک پیانو یا علامت گذاری بر اساس آنچه که DAW پشتیبانی می کند، انجام شود. Vst دارای تنظیمات مختلف و ایستگاه از پیش تنظیم است، همه چیز بستگی به نوع، اصالت تولید کننده و قیمت دارد.
اندازه پلاگین VST افزونه معمولا حدود چند مگابایت است و باعث نصب آسان، اغلب یک کتابخانه DLL که در یک پوشه پیش انتخاب شده ذخیره می شود، در رابط کاربری استودیو صوتی مجازی انتخاب و برچسب گذاری می شود. سپس تمام افزونههای VST باید در این پوشه برای کار آسانتر در دستگاههای DAW ذخیره شوند.

ما می توانیم ابزار را به دو دسته تقسیم کنیم. اولین سازندگان صدا - ابزار - شبیه سازی صداهای ابزار واقعی و یا سینت سایزر با انتخاب انواع مختلف ممکن است مانند سر و صدای مختلف، صداهای شناخته شده از طبیعت، صداهای دستگاه یا صداهای کلاسیک سینت سایزرهای آنالوگ است. دیگر ورودی ها اثراتی را ایجاد می کنند که تقلید و محیط زیستی را که در آن تن ها دروغ می گویند، عمق عمق، عرض، نرمی و انعکاس آن را شبیه سازی می کنند. اینها اثراتی مانند reverb، delay، chorus، enhancer و غیره هستند. همچنین جلوه های طراحی شده برای ایجاد صداهای گیتار، پیش تقویم ها، تقویت کننده ها یا پدال های پا وجود دارد. انتخاب ژانر بزرگ (کرک، سنگ، فلز، پانک، جاز و غیره)، و همچنین تجهیزات دستگاه مجازی (دسته کوچک موسیقی جاز، بلندگوها و غیره) یا تولید کننده (مارشال، پیوئی، یاماها و غیره) است.
لازم به ذکر است که برخی از پلاگینها جهانی هستند و شامل ابزار و اثر هستند.

اما به طور عمده آنچه شما نیاز دارید به اندازه کافی صبر، ایده ها، تلاش و زمان است، اما اعتقاد من، اگر شما فاقد مقدار کافی از تخیل خلاق و گوش موسیقی، پس از آن کار بسیار سخت، اگر نه چیزی غیر ممکن است. حتی در سبک های موسیقی رسا ترین موسیقی لازم به نفوذ و ارزیابی آنچه که شما ایجاد کرده است و اگر آن را به اندازه کافی خوب به انجام آن بعد از همه، می تواند حتی بهتر.

موفق باشید

نویسندهاین صفحه با ترجمه Google ترجمه شده است. از اشتباهات و ناسازگاری ها پوزش می طلبیم ممنونم