אתרי אינטרנט אלה תומכים ומיועדים לכל מי שעושה מוזיקה במחשב באמצעות מכשירי VST ותוספים אחרים VST בכל ז'אנר מוסיקה.

אם הגעת לאתר זה, אתה בהחלט אחד מאלה שעושים מוזיקה במחשב או מנסים לעשות את זה. אתר זה מיועד לך, אתה יכול למצוא הרבה קישורים מעניינים, אתה יכול להוריד ולנסות את התוספים השונים או לבדוק את האתר מפתח המציע רבים של תוספים שלה בחינם.

האפשרות הטובה ביותר לעבד, ליצור, לערבב או לערוך ולסדר מוסיקה במחשב היא DAW - Digital Audio Workstations, תוכנת מוסיקה, ואתה יכול לחבר כל חומרה או תוכנה אחרת שאתה צריך ליצור מהמחשב שלך בהקלטה ביתית קטנה סטודיו.

בין אולפני המוסיקה הוירטואלית הידועים ביותר הם FL Studio מ Image-Line או ממפתח Steinberg, אולפן המוזיקה הווירטואלי של Cubase. VST plugins גם תמיכה Ableton מהחברה של אותו שם. Sonar מ- Cakewalk מתמקדת יותר בצילומי MIDI אך תומכת בתוספים של DirectX במקום ביישומי Plug-in וביכולת לכתוב גוונים ישירות ללוח התוצאות, בדיוק כמו באודיוסטודיו וירטואלי אחר מסוג "Reason" עם תכונות דומות, המתאימים ליצירת לולאות קול, דגימה כמו גם על ידי תמיכה בנקים midi, אתה יכול להקליט צלילים של פסנתר פס.

אם אתה רוצה להוסיף כלים מציאותיים למוסיקה שלך, אתה יכול לבחור מבין בעצם קול MIDI בנקים, מכשירים וירטואליים או דוגמאות. לכל אחת מאפשרויות אלה יש יתרונות וחסרונות. כמה מכשירים וירטואליים המבוססים על מסדי נתונים של MID ובאמינות שלהם להתגבר plugins, אשר מעשיים יותר נגיש. מכשירים דגימה מורכבים דגימות קול אמיתי, צליל עשוי להיות סביר יותר, אבל מכשיר כזה VST הוא מגושם. כל התקני DAW תומכים בממשק ה- MIDI, כולל חיבור של התקן ממשי, כגון מקלדת MIDI.

VST (Virtual Studio טכנולוגיה) מאפשרת את התוכנה (תוסף VST) המייצרת צליל או אפקט לתקשר בצורה חלקה עם התקן מוסיקה (DAW). זה עוד מעבד את השמע על פי דרישות המשתמש ושולח אותו דרך התקן השמע של המחשב לרמקולים. קולות בודדים (אלא אם כן הם נוצרו מראש לולאות קול) ניתן לטפל בגליל פסנתר או סימון תלוי מה "דאו" תומך. VST יש הגדרות שונות presets, הכל תלוי בסוג, מקוריות של היצרן ואת המחירים.
גודל התוספת VST של התוסף הוא בדרך כלל סביב כמה מגה בייט, מה שהופך אותו קל להתקנה, לעתים קרובות ספריית dll המאוחסן בתיקייה שנבחרו מראש, נבחרים ו מתויגים בממשק המשתמש אודיו וירטואלי. כל התוספים VST אז צריך להיות מאוחסן בתיקייה זו לעבודה קלה יותר התקנים DAW.

אנחנו יכולים לחלק את הכלים לשתי קטגוריות. הראשון הוא גנרטורים קול - מכשירים - מדמה את צלילים של כלים אמיתיים, או סינתיסייזר עם מבחר של קולות אפשריים (אבל ממש בלתי אפשרי), כגון רעש שונה, צלילים ידועים מן הטבע, צלילים מכונה, או צלילים קלאסיים של סינתיסייזרים אנלוגיים. תשומות אחרות יוצרות אפקטים שמחקים ומדמים את הסביבה שבה הצלילים מונחים, מעצבים את עומקם, רוחב, רכותם או השתקפותם. אלה הם תופעות כמו reverb, עיכוב, מקהלה, משפר, ועוד. יש גם אפקטים שנועדו ליצור צלילי גיטרה, preamplifiers, מגברים או דוושות רגל. הבחירה היא ז 'אנר גדול (קראנץ', רוק, מתכת, פאנק, ג 'אז, וכו'), כמו גם את הציוד של המנגנון וירטואלי (משולבת, רמקולים, וכו ') או המפיק (מרשל, Peavey, ימאהה וכו').
יש להוסיף כי כמה תוספים הם אוניברסליים, הם מכילים גם את המכשיר ואת האפקט.

אבל מה שאתה צריך הוא סבלנות, רעיונות, מאמץ וזמן, אבל מאמינים שאם אתה חסר מספיק דמיון יצירתי ושמיעה מוסיקלית, זה די קשה, אם לא בלתי אפשרי, כי אפילו את סגנונות מוסיקליים מלהיב ביותר שאתה צריך להיות מסוגל לחדור לתוך מה שאתה בעצם נוצר כדי לשפוט אם זה מספיק טוב כדי לעשות את זה אפילו טוב יותר.

בהצלחה

מחברדף זה תורגם על ידי Google Translate. אנו מתנצלים על שגיאות ועל חוסר עקביות. תודה לך.