Ці веб-сайти підтримують і призначені для всіх, хто робить музику на комп'ютері за допомогою інструментів VST та інших плагінів VST у кожному музичному жанрі.

Якщо ви прийшли на цей сайт, ви, безумовно, один з тих, хто робить музику на комп'ютері або намагається це зробити. Цей сайт призначений для вас, ви можете знайти безліч цікавих посилань, ви можете завантажити і спробувати різні плагіни або перевірити сайт розробника, який пропонує безліч своїх плагінів безкоштовно.

Найкращим варіантом для обробки, створення, змішування або редагування та організації музики на комп'ютері є DAW - Digital Audio Workstations, музичне програмне забезпечення, і ви можете підключити будь-яке інше обладнання або програмне забезпечення, яке потрібно створити з вашого комп'ютера в невеликій домашній студії звукозапису.

Серед найбільш відомих віртуальних музичних студій є FL Studio з Image-Line або від розробника Steinberg, віртуальної музичної студії Cubase. Плагіни VST також підтримують компанію Ableton з однойменною назвою. Sonar від Cakewalk більше орієнтований на підтримку midi-звуків, але підтримує плагіни DirectX замість плагінів, а також можливість записувати тони безпосередньо на табло, як і в іншому віртуальному аудіостудії Reason з подібними функціями, придатними для створення звукових циклів, а також вибірки оскільки, підтримуючи міді-банки, можна записувати тони у роллі піаніно.
Якщо ви хочете добавить к свою музику під звуки реалістичних інструментів, ви можете вибрати в основному міді звукові банки, віртуальні інструменти або зразки. Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси. Деякі віртуальні інструменти, засновані на midi-базах даних і в їх довірі, долають модулі, які є більш практичними та доступними. Інструменти вибірки складаються з реальних звукових зразків, звук може бути більш правдоподібним, але такий інструмент VST є громіздким. Всі пристрої DAW підтримують інтерфейс midi, включаючи підключення реального пристрою, наприклад, міді-клавіатури.

Технологія VST (Virtual Studio Technology) дозволяє програмному забезпеченню (плагін Vst), який виробляє звук або ефект, плавно спілкуватися з музичним пристроєм (DAW). Вона також обробляє аудіо відповідно до вимог користувача і відправляє його через аудіопристрій комп'ютера до динаміків. Окремі звуки (якщо вони не є попередньо створеними звуковими петлями) можна обробляти у фортепіано або нотації залежно від того, що підтримує DAW. Vst мають різні налаштування і пресети, все залежить від типу, оригінальності виробника і цін.
Розмір VST плагіна зазвичай становить близько декількох мегабайт, що полегшує його встановлення, часто бібліотеку dll, яка зберігається у попередньо вибраній папці, вибирається та позначається в інтерфейсі користувача віртуальної аудіостудії. Всі плагіни VST повинні зберігатися в цій папці для полегшення роботи в пристроях DAW.

Ми можемо розділити інструменти на дві категорії. Першими є генератори звуку - інструменти, що імітують звуки реальних інструментів, або синтезатор з вибором різних можливих (але буквально неможливих) звуків, таких як різний шум, звуки, відомі від природи, звуки машини або класичні звуки аналогових синтезаторів. Інші входи створюють ефекти, які імітують та імітують середовище, в якому лежать тони, формують їх глибину, ширину, м'якість або відбиття. Це ефекти, такі як реверберація, затримка, хорус, підсилювач тощо. Є також ефекти, призначені для створення гітарних звуків, передпідсилювачів, підсилювачів або педалей. Вибір жанру великий (хрускіт, рок, метал, панк, джаз і т. Д.), А також обладнання віртуального апарату (комбо, гучномовці і т.д.) або продюсера (Маршалл, Пейві, Ямаха та ін.).
Слід додати, що деякі модулі є універсальними, вони містять як інструмент, так і ефект.

Але те, що вам потрібно, це терпіння, ідеї, зусилля і час, але вірте, що якщо вам не вистачає творчої фантазії і музичного слуху, то це досить важко, а то й неможливо, адже навіть у самих хвилюючих музичних стилях Ви повинні бути в змозі проникнути в те, що ви насправді створили, і судити, чи є це достатньо, щоб зробити його ще кращим.

удачі

автор


Цей сайт перекладено на Google Translate. Просимо вибачення за помилки та невідповідності. Дякуємо.